| Albinuțăă a întrebat:

Care ma ajutaa cu o scrisoaree pentru prietenuul meu care termina clasa a8a si a fostt in scoala cu minee?batting eyelashes
va roog, funda.

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Pai incepi cu formula de adresare("draga/cum il cheama/iubite"),apoi scrii ce ti-a placut mereu la el,ce nu ti-a placut(i-o spui "elegant"),ii spui cateva amintiri cu el ("mai stii/iti aduci aminte/cand"),ii spui cu ce te-a impresionat de cand il stii si pana acum,cu ce te-a ajutat,ce simti tu pentru el si ce ai vrea sa se intample(sa va reintalniti vreodata etc.),cat tiii la el,daca ti-a fost alaturi,faze in care te-a facut sa razi, sentimente de parere de rau(fiindca pleaca), formula de incheiere("cu drag/te pup/a ta prietena). Succes happy

3 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Tu ai terminat a 3-a?

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Euuuuu!
Deciiii : Dragul meu coleg,nu vreau să pleci *în gândul ei : du-te mai repede*, ai fost cel mai bun prieten al meu *pe dracu` whistling*, şi acum că termini clasa a8a îmi doresc ca la LICEU să-ţi meargă bine *3 şi 4 făăăărăăăă număăăăr *, şi în concluzie TE IUBESC [ cum o iubesc pe mami tău *, LA REVEDERE DRAGUL MEU COLEG *marş dracu`*.
Pa-pa! *nu ai plecat încă?*

Îţi place? D:

| ZuuZy_8684 a răspuns:

Draga Angelicalaughing mie dor de tineeelaughing) au fost frumosi astia 4 ani...da bine ca nu te mai vad zilnic la scoala laughingpeacehappy...ramai o sclembalaughing(eu asa i-as zice orikuioh go on )laughing

Întrebări recente