| ♥Anto* a întrebat:

Cat castiga lunar un distribuitor de ziare Kaufland? ce varsta minima poti avea pentru a face asta?

Răspuns Câştigător
| Coriii a răspuns:

Hey!
si eu am vrut sa ma angajez... amfost acolo si m-am interesat
1. nu conteaza varsta
2. nu angajeaza pe nimeni pentru ca au distribuitori de la bucuresti sunt angajati de la firma...
eu am fost la toate marketurile. si au angajati speciali de la bucuresti
dar nu strik sa te duci acolo si sa te interesezi
incercarea moarte nare
la primul salariu faci cinste laughing
bafta!
app merit funditSa?big grin

1 răspuns:
| BoGdY13 a răspuns:

Ba da angajeaza eu stiu pe un prieten care sta p langa mine si l-au angajats i apropo si eu vr sa ma angajez tot acolo 2 mil p luna 3 zile p luna e convenabil s merita.

Întrebări recente