| Goguletzu a întrebat:

Caut dama de companie, platesc in snitele.

rog seriozitate

10 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Cat e un snitel in ron?thinking

| Goguletzu explică (pentru mika):

Pai pentru tine pretul variaza de la 100 ron la 150 8-xx

| Damasc a răspuns:

Pesmet sau faina?
Porc sau pui?

| Goguletzu explică (pentru Damasc):

Depinde si de alegerile domnisoareilaughing

pot sa-l fac si ECOlaughing

| Goguletzu explică (pentru Damasc):

Depinde de client si cum se descurca cu serviciile, le pot face cu orice vor8-xlaughing

| OanaVlad a răspuns:

Inteligent, inteligent... laughing mai cauta ( mult,mult, enorm, pana la sfarsitul lumii in 12.12. 2012 ora 12:12 a.m.) Bafta laughing!

| caractere a răspuns:

Vezi ca primesc alea si bonuri de masa pe foamea asta big grin

| Goguletzu explică (pentru caractere):

Se rezolva fratele meu, pot acoperi cheltuielile si cu bonuri de masa

| adinescu a răspuns:

Buna! Eu sunt NIKITA baiatu meu

| Goguletzu explică (pentru adinescu):

Imi pare bine de cunostinta nikita, cred ca te-am vazut pe antena 1rolling on the floor