| WhiteRose a întrebat:

Momentan sunt cam in pana de idei pentru activitati noi, hobby-uri... asa ca am vrut sa va intreb Voi ce hobby-uri aveti? Sau, ce va placeti sa faceti in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Pai acum, cu scoala cu tot, nu prea am timp liber, dar de obicei stau pe caluclator(nu stau decat o ora /zi), citesc carti, reviste, ies cu prietenii, desenez, asc muzica, dansez, ma uit la tv, ies cu rolele, mergi la piscina cu varamea si inot, ma plim cu bicilceta, ajut oameni pe TPU si altele. Fa ce-ti placebig grin bye:*

7 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Pregateste-te pentru viata! Termina liceul, urmeaza o facultate pe care sa o termini la nivelul exceptional, urmeaza apoi o specializare adecvata... Daca te vei gandi cu adevarat la ceea ce ti-am scris nu o sa mai ai timp si pentru altceva!
Bafta!

| ANAANAklhnkln a răspuns:

Eu m-am inscris in trupa de teatru a liceului, am facut si desen...winkingsi la cor

| dragos12 a răspuns:

Apuca-te de chitara.meritawinking

| Kat_6866 a răspuns:

Sa vedem thinking ascult muzica, daca nu am chef de muzica sun o prietena, daca nu raspunde ma uit la un film big grin

| Rose9 a răspuns:

Eu urmez un curs de dans cu prietenii mei. Cand sunt suparata ma inveseleste si ma relaxeaza. happywinking

| WhiteRose explică:

ATHOS, am pus aceasta intrebare tocmai pentru ca sunt deja genul de persoana descris in raspunsul tau...

Prietenul meu mi-a recomandat sa mai fac si altcevalaughing, dar cum i-am spus ca am incercat si sa scriu, sa pictez si nu sunt prea buna la niciuna dintre ele, ideea era sa gasesc, poate, ceva care sa-mi placa sa fac si sa nu mai fie legat de scoala sau viitor

Stiu ca asta trebuie sa gasesc singura, asa ca am intrebat ce va place voua sa facetihappy

| needcolors a răspuns:

Plaja