| sweetmih a întrebat:

Ce as putea face in vacanta de vara?

16 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Iesi cu prietenii, stai pe calc, asculta muzica, fa-ti poze... DISTREAZATE!

| BiuL a răspuns:

Tot ce nu ai apucat sa faci in restul anului, sa citesti o carte, sa te apuci de un serial, sa te apuci de un sport sau sa iti gasesti un hobby. Incearca sa faci cat mai multe excursii, chiar daca numai de o zi, sa te intalnesti cat mai des cu prietenii, la o piscina, o inghetata, o terasa, o plimbare seara prin parc.

| Crucified a răspuns:

Ce iti pica in bibilika ta big grin
frate dar tu n-ai idei? ce naiba? capul tau e de fier sau din ce e? scuze ca ti-am zis asa dar chiar ma enervezi si m-a apucat si damblaua! angry
uite ce sa faci:
pc
book
sa iesi cu prietenii
deseneaza
scrie-ti ceva in jurnal(daca ai)
va poze animalelor tale
mergi la cumparaturi sa-ti cumperi haine
papa` multe fructe si apawinking
mergi pe strand
fa un sport:tenis, fotbal, baschet. orice!

altceva ce?

funda? puppy dog eyes

| ZK a răspuns:

Ai putea să bei bere şi să stai la TV.
Asta fac eu.cool

| CharlieHarper a răspuns:

Sex,drugs,musiq

| Sorinacio a răspuns:

Stiu eu ce sa faci: rechete construim, orichiar mumii gasim sau ne urcam pe turnel effel, ori descoperim ceva ce nu exista sau o maimuta dam cu gel, creem micro roboti sau creierul lui frankenstein, gasim un vultur bleg pictam un continent... sper ca ti-am fost de ajutorrolling on the floor

| SpaimaN3agra a răspuns:

Absolut ce vrei.Iesi cu prietenii daca te simti singur, faci teme ca sa nu uiti nimic, te relaxezi, te joci, si ...iti montezi un aer conditionat laughing

| Vasilescu_Tonia_1995 a răspuns (pentru SpaimaN3agra):

Ce tot atatea teme...s-a terminat scoala...yupiiiilaughing

| Anerol a răspuns:

Pe bune?:o Eu ma minunez ca-ti pui intrebarea asta. Doar e vara-vacanta. Distractie! Sunt o groaza de chestii tari de facut. Mie-mi vine sa urlu cand ma gandesc ca am examene de dat.M-am gandit deja ce pot face in vacanta, doar astept vremea.

| DexterMorgan a răspuns (pentru Anerol):

Hai ca nu mai e mult si scapi de ele. Ale mele se termina pe 8 iulie.

| Anerol a răspuns (pentru DexterMorgan):

Phu.:-s da cati ani ai?:d Eu dau luni la romana si miercuri la mate. Da pana se afiseaza notele, media, trebuie sa trecem liceele, pana aflu la ce liceu a intrat. se duce jumate din vara(intr-un fel c-o sa fiu stresata si ma voi gandi intr-una.:d )

| DexterMorgan a răspuns (pentru Anerol):

21.

| Anerol a răspuns (pentru DexterMorgan):

Esti MAREEE! Eu am aproape 15.

| Anerol a răspuns:

Paparudaaaaa!devil E cald afara.blushing

| DexterMorgan a răspuns:

Ce vrea... ta laughing

| Keepin a răspuns:

Să nu dormi. Pentru că vara nu dormim.