| HarryPotter a întrebat:

Ce as putea scrie intr-o compunere cu titlul Energia viitorului?

Răspuns Câştigător
| George212 a răspuns:

Despre curentul electric produs de eoliene si panourile solare, p astea s bazeaza viitorul happy

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Scrii despre cum faci energie din urina si fecale de oameni.

| foxi a răspuns:

Se va circula in viitor cu carbon, obtinut din atmosfera, astfel se va ecologiza pamantul! In loc de noxe pe teava de esapament va iesi apa pura! Energia eoliana si solara va fi deasemeni energia viitorului!

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Ai avea multe variante de exemplu gandeste-te cum ar putea evolua energia imagineazati:masini care merg pe energie vie, roboti, dotari supranaturale precum gps intr-o cladire sau nu stiu un automat de mancare camuflat, un televizor cu comanda vocala si multa aparatura sofisticata a si nu uita sa mentionezi ca prin evolutia energie va evolua si lumea...nu sunt nebunalaughing

| MisleadMagic a răspuns:

POti sa dezabti subiecte eco-friendly... ce demersuri se fac pentru energia alternativa... diferiti combustibili etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sdffge