| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea scrie intr-o compunere cu titlul,, Orice fiinta e unica"? pls.:X ideihappy

Răspuns Câştigător
| AnnaDee a răspuns:

Poti scrie ca orice persoana e unica prin mentaliatte, comportament, fizic (si la fizic accentuezi pe faptul ca suntel la fel dar totusi dferiti).

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Site-ul nu rezolvă temele de școală. Este valabil pentru toți care face așa ceva!

mira
| mira a răspuns:

Porneste de la caracterizarea mai multor frati cu aceeasi parinti dar foarte diferiti ca aptitudini,aspect, intelect, temperament si caracter.

| AnnaDee a răspuns:

Poti scrie ca orice persoana e unica prin mentaliatte, comportament, fizic (si la fizic accentuezi pe faptul ca suntel la fel dar totusi dferiti). Asta poti scrie

| Razvan_7189 a răspuns:

Cata vrajeala pe tine Ioana.laughing)