| 12345Anonim a întrebat:

Ce ati facut pana acum in vacanta? Eu am stat in pat la tv si m-am jucat pe tableta. Voi?

10 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cu zice colega, am stat pe internet

| SHINeeTaemin a răspuns:

M-am uitat la seriale si am incercat diferite modele de manichiura si tipuri de machiaj

| kar1GaNNN a răspuns:

Pai am fost la mare, am stat putin in apa, la soare, am baut toata ziua iar acum am revenit inapoi la obiceiurile de acasa.

| Kenya a răspuns:

Nu am facut nici eu nimic interesant.

| Tinna666 a răspuns:

Am slabit cateva kg facand sport,am facut o schimbare radicala de look(m-am facut blonda),am fost la mare,am fost la strand,am fost la Voineasa,am vazut si lacul de acolo, am facut cateva cumparaturi(pantofi, haine etc), am lucrat si am mai stat in pat, la tv laughing

| nlko a răspuns:

Am fost la mare, la strand, la cinema, am facut teme, m-am uitat la tv, mi-am facut cont pe TPU etc.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Seriale multe, muncă, ****, ieşiri, grătare ( că doar sunt român ).

| ale153 a răspuns:

Am fost in concediu, am facut sport, am dormit si m-am uitat la seriale. happy

| speşăl a răspuns:

Eu mi-am cumparat un corn.

| WalleWalls a răspuns:

Am stat pe internet laughing