| SweetAngel2012 a întrebat:

Ce costum de hallowen ar trebui sa imi iau? fara : vampir fantoma, vrajitoare si pisica neagra.
Ps. sa fie de groaza nu printese si zane
ms1
repede raspuns va rag...

5 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Pirat.mumie.o asistenta moarta. politista. o super-eroina.schelet.o chinezoaica.clovn.dracusor.frankestein.etchappy sper ca te'am ajutat:*

| Oxanna a răspuns:

Mireasa lui frankenstein...
laughing

| Aℓida a răspuns:

Mireasa lu' frankenstein combinata cu o mumiewinkingeu asa am fost anul trecut si am aratat traznet laughing nu m'a mai recunoscut mama laughing

| Tokha a răspuns:

Mireasa moarta

| anutsaa a răspuns:

Incearca sa te infasori in pansament!laughing eu asa am facut anul trecut de hallowen si am fost o mumie reusita :dlaughing