| AlexutzaDragutza a întrebat:

Cum sa imi fac un costum de pisica neagra? Din ce il confectionez ce articole mi-ar trebui?

7 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Material☻

| hiphopbeatz a răspuns:

Haine din latex si urechi din alea si bot si coada.

http://www.youtube.com/watch?v=hbDChiozrEE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colanti negri o bluza neagra cizme negre cu blanita cu carioca iti faci mustati urechile dintr-o cordica infasurata i hartie creponata neagra si niste urechi din carton. si eu ma fac pisica si asta e ideea mea pe care o pun in aplicare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare
ce as putea sa ma fac de hallowen?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic sunt necsare pentru un costum pe pisica neagra urmatoarele:o bluza lunga neagra o pereche de colanti negri faci cu o carioca mustatile si din hartie neagra poti lipi pe o panglica de aceeasi culoare urechiuse taiate si infasurate ca un corn si niste ghete negre.
asta e costumatia asa m-am imbracat si eu si am reusit sa am o tinuta chiar reusita
pa!

| Corina_Adina_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o intrebare!
Daca nu am cizme?

| AndreeaTini a răspuns (pentru Corina_Adina_1992):

Crde ca poti folosi si tenesi dar sa fei negri.