| alinusaa a întrebat:

Ce credeti barbatul casatorit poate conduce o colega deserviciu acasa?

8 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Da sigur. E si Craciunul acum. Daca cineva o sa inteleaga altceva, e treaba lor. Daca e doar o conducere la domiciliu e foarte bine.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Da daca o conduce o data de 2 ori nu de mai multe ori sau in fiecare zii. da daca aia vrea sa mearga acasa sa ia tranvaiu.eu as fi geloasahee hee

| BrD a răspuns:

Poate, dar nu ar fi prea fidel daca ar face asta.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai.sa zicem ca ar fi in regula.happy dar sa nu fie nimic mai mult!winking. Si sa nu faca o obisnuita din asta.pentru ca apoi te atasezi de el.straight face si nu e bine delocc! Sarbatori fericite!:*. Pa-pahappy.

| giovana a răspuns:

Categoric NU. Poate sa o conduca doar in cazul in care colegei i s-a intamplat ceva grav, care o impiedica sa mearga singura. In acest caz, barbatul o conduce pana la usa si explica familiei colegei ce s-a intamplat si, pleaca. Sa o conduca cu masina pana la coltul strazii sau pe jos in plimbare este... ceva ce depaseste simpla colegialitate si ar trebui sa se gandeasca la la consecinte!

| ELLSSA a răspuns:

Ceva e la mijloc, daca are placerea de a o duce acasa.

| xLouana a răspuns:

Depinde de circumstante happy

| alinusaa explică:

Buna Louana care ar fi circumstantele?