| Lulu_8321 a întrebat:

Ce credeti despre utilizatorul 'dariutza'? Eu cred ca este o rasfatata. Mie cel putin mi-a dovedit asta prin intrebarea aceea cu cadourile de craciun. Voi ce credeti? Astept cat mai multe raspunsuri! Craciun fericit! Pupici!:*

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eu cred că ar trebui sa-ți vezi de ciorba ta. E ironic să bârfești pe altul și apoi să termini cu o urare, nu crezi?

Ce terminată!

| sunset a răspuns:

Nu cred ca suntem aici sa ne judecam intre noi. Poti face asta linistit, unde vrei, dar nu aici.
Numai bine!