| anonim_4396 a întrebat:

Ce desene animate pentru copii stiti vechi si frumoase?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Tom si Jerry, Looney Tunes, Scooby Doo, Laboratorul lui Dexter, Powerpuff Girls, Ed, Edd si Eddy, Johnny Bravo, Casa Foster pentru prietenii imaginari, Danny Phantom, Sponge Bob.

6 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Ed, Edd și Eddy, Ce-i cu Andy?, Galactik Football, multe altele, îți recomand programul Jetix Online http://mywebtv.info/jetix
Desenele de pe Fox Kids și Jetix mi-a făcut copilăria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arthur

| blAster85 a răspuns:

Tom si jery, the roadrunner, buggs bunny,

| Username55 a răspuns:

"Clanul nebunaticilor"
"Pokemon"
"Testoasa Franklin"
"Aventurile lui Piggley Winks"

| OhHYeEEaH a răspuns:

"Animaniacii", "Ciocanitoarea Woody", "Popeye Marinarul", "Looney Tunes", "Droopy", "Ce-i cu Andy?", "Johnny Bravo", "Autobuziul Magic", "Casper" si "Betty Boop".

| VDenysaV a răspuns:

Tupu, bibi si tina, familia flinstaun, 101 dalmatiwni, tom si jeri, copii de la 402, spioanele,... dacă mă vrei scrie.mi :-D