| MosCraciun a întrebat:

Ce desene animate va aduceti aminte din copilarie?big grin

Răspuns Câştigător
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Viata cu Louie, Copiii de la 402, Tom si Jerry, Piratul Jack cel Teribil, Povestiri din Cripta; x, Zambetul lui Sharon...thinking cam atat. tie?:d

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata cu lui, piratul jac cel teribil, povestile fratilor grim, copii de la 402, diavolul tazmanian si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capra cu 3 iezi, alba ca zapada, cei 3 purcelusi etc

| raresionut a răspuns:

Http://www.deseneclasice.com - Aici gasesti toate desenele din copilaria ta! :x Este genial site-ul. Viata cu Louie, Copiii de la 402, Ce-i cu Andy, Povestiri din cripta, Testoasele Ninja etc;)

| chrisss a răspuns:

Captain planet clar + cele de la inceputurile cartoon network:scooby-doo, plasticman, birdman, batman si toti manii posibilihappy