| roxana123ana a întrebat:

Ce e mai bine?
a) sa fi un prost fericit
b)sa fi un destept stresat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, deci e mai bine un prost fericit. Logic ca prostul fericit are zile mai multe decat desteptul stresat. O viata avem si desigur ca toti preferam sa fim fericiti.Nu conteaza ca suntem prosti sau destepti.

14 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu neaparat stresat, ci trist.
Sunt a doua varianta, desi vreau fericire, nu vreau prostie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E m ai bine sa ai nevastă

| MgdDroopy a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nevastă are cine vrea, so. ție doar unu :-)

| neutrino a răspuns:

Important pentru tine este sa fii fericita.

| LoveSleep a răspuns:

Prost fericit.

| SkyPilot a răspuns:

Prefer a doua categorie. Prostul trebuie sa fie extrem de prost ca sa nu observe multimea de lucruri bune care trec pe langa el si pe care el nici macar nu le intelege.

| Harley18 a răspuns (pentru SkyPilot):

E atat de prost incat pute! laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

prost fericit, clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer prima variantă
Oricât de ridicol ar părea

| MgdDroopy a răspuns:

Când esti fericit în prostia ta nu te interesează de stresul celui deștept.
Când esti deștept, fericirea celui prost te stresează
:-P
:-) :-D :-P

| MgdDroopy a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi dacă te stresezi, indiferent de deșteptăciunea ta, dai dovadă de prostie.
Viața, chiar dacă e o "consumabilă", nu trebuie să te consume;-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru MgdDroopy):

Logic. Chiar daca esti destept stresat si preferi sa traiesti asa o viata intreaga, nu intereseaza pe nimeni.Nu ai loc pus deoparte dupa ce nu vei mai fi.laughing O zi buna.

| MgdDroopy a răspuns (pentru anonim_4396):

Și ca sa nu deviem de la intrebare. Mai bine un deștept fericit care conștientizează prostia stresului. Sau prostul stresat... Aaaa... Cum era? :-)
O zi nestresată!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MgdDroopy):

Prefer un prost fericit.Sincer.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MgdDroopy):

Ai dreptate, deci e mai bine un prost fericit. Logic ca prostul fericit are zile mai multe decat desteptul stresat. O viata avem si desigur ca toti preferam sa fim fericiti.Nu conteaza ca suntem prosti sau destepti.