| Ioana_9117 a întrebat:

Ce este cleverbot?laughing chestia aia e chiar ciudata.

Răspuns Câştigător
| blackbuttefly a răspuns:

Pai este un robot. si vorbesti cu el. cateodata daca nu scrii corect vorbeste il alta limba. ma cam enerveaza chestia asta... cand face asta il injurbig grin.cam atat. te rog frumoss da-mi mie funda. am doar unasad si as vrea si eu sa am 2. te rog eusad

59 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Slim a răspuns:

Un robot

| InsanelyWicked a răspuns:

Am mai pierdut si eu timp acolo cand ma plictiseam

| InsanelyWicked a răspuns:

Tocmai am pierdut alte 2 min cu el : D
User: Who are you?
Cleverbot: I'm a koala.
User: Very funny.
Cleverbot: Well I'm a wolf trapped in a huan body.
User: You're a bot.
Cleverbot: No you're not.
User: Liar.
Cleverbot: No you are!

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru InsanelyWicked):

rolling on the floor))))
doamnee! moooooorrr! laughing
Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

| InsanelyWicked a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Meh este ca esti prea proasta sa~ti dai seama ca aia era luat cu copy/paste de pe site~ul http://www.cleverbot.com/?
Acolo, daca tastezi ceva, apare implicit scris cu majuscula ~

| Iuliu_Bobeica_1994 a răspuns:

Cleverbot este o facatura. face legatura dintre 2 oameni, ei nestiind asta vorbesc intre ei... veti observa ca daca vorbiti cu el in romana are niste cuvinte folosite doar in jargon si care nu apar in dictionar....asa ca lasati facatura in pacewinking

| wizopo2 a răspuns (pentru Iuliu_Bobeica_1994):

Ai dreptate, pe mine m-a injurat... si a zis ca e roman straight face

| Dumitrascu_Danyela_1996 a răspuns:

CleverBot:http://cleverbot.com/ este un site in care vorbesti cu un Robot Destept, dar uneori prostut.Sunt multi Roboti care vorbesc in Romana Franceza etc... Daca vorbesti cu un Robot in engleza si gresesti un cuvant incepe sa vorbeasca in alta limba.Dar poti gasi si robooti care chiar sunt prosti adica il intrebi cati ani are el zice 15 il mai intrebi odata si zice 18 sau il intrebi daca este fata sau baiat si iti zice fata sau mai intrebi odata si iti zice ca e baiat.Dar e super pagina daca nu ai cu cine sa vorbesti vorbesti pe CleverBot P.S.Clever-destept Bot-robot CleverBot-Robot Destept
Fundita?:)

| MicutzaThaRebela a răspuns:

Deci este chiar enervant laughing
User:Haide sa vorbim in romana.
Robot:In english please.
User:Nu.
Robot: Please!
User: Am zis nu.

| AAnnonim a răspuns:

User: De ce nu imi raspunzi la intrebarea de mai sus?

Cleverbot: Ce intrebare.

User: Cum ai creea site'u.

Cleverbot: Cu un prieten.
(de asta ce mai ziceti.este robot a? )

Alte răspunsuri
| TeodoraCristina a răspuns (pentru Alllllexandra):

Inteligen esti, fraiere! este un robot programat de mai multi oameni pentru a communica anumite subiecte cu el in limbi diferite! asa ca suji-o oh go on

| Alllllexandra a răspuns (pentru TeodoraCristina):

In primul rand sunt fata, in al doilea nu mai fa lumea ''inteligenta'' daca tu nu esti si in al treilea ala nu e un robot.O gramada de lumea sustine asta numai tu desteapta, te'ai trezit ca nu'i asa.Ciocu mic si joc de glezne haibatting eyelashes

| Neinteresenta a răspuns:

:))))

Cleverbot conversation RVL00574603

Is this bot clever?

Find out at http://www.cleverbot.com

Email this conversation to a friend

See a detailed log with times

User: Hi.

Cleverbot: Are you naruto?!?!?!?!?

User: Yes.

Cleverbot: Cool beans.
:))

| GodInLol a răspuns:

Cleverbot este un robot...si e chiar destept. Uite ce mi-a spus.la-m injurat doua zile dupa aia User: Buna dimineata!

Cleverbot: Pot sa schimb partenerul de discutie?

User: Tu sau eu?

Cleverbot: No Tu sabes.

User: Nu, nu poti schimba partenerul de discutie! ce te deranjeaza la min?

Cleverbot: Nu-mi place de tine.

User: De ce? ce ti-am facut?

Cleverbot: Ma futi.si imi place la nebunie.

User: Atunci taci si lasa-ma s-o fac in continuare...

Cleverbot: Of course.

User: Esti obraznic big grin.

Cleverbot: Nu.

User: Ba da, esti...

Cleverbot: Da, sunt laughing.

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
| Hangover a răspuns (pentru Alllllexandra):

Cred ca de aici tu este cea proasta straight face Nu ai dreptul sa-i faci pe ceilalti prosti daca tu esti cea proasta ( fara suparare dar nu ma pot abtine cand vad persoane ingamfate ca tine care se cred mari destepti dar nu sunt decat niste prosti ) Cleverbot este un robot nu sunt oameni obisnuiti. Daca citesti jos pe pagina aceea unde scrie cu galben si rosu ai sa vezi asta: PLEASE NOTE: Cleverbot learns from real people - things it says may seem inappropriate - use with discretion, and at YOUR OWN RISK
PARENTAL ADVICE: Visitors never talk to a human, however convincing it is - the AI knows many topics - use ONLY WITH OVERSIGHT
citeste asta si te rog pe viitor informeaza-te mai bine inainte sa te faci de ras.

| Alllllexandra a răspuns (pentru Hangover):

Nu am facut pe nimeni prost sau proastawinking si in primul rand asta e parerea ta.Fiecare are parerea lui si are dreptul sa si'o exprime.Nu sunt deloc ingamfata si nu ma cred mai desteapta decat toti cum spui tu, dar comentez cand mi se comenteaza.Asa ca shh si tu si nu mai jigniti lumea pe site'uri din astea, comentariul meu a fost postat acum vreo 2 luniwinking.Si oricum, ca sa inchei treaba si subliniez NU VREAU SA VA MAI AUD nici pe tine, nici pe aia, ca habar nu avetilaughing, 70% din noi, oamenii care intra pe cleverbot, sustin ca acesta nu este un robot. Explicatia aceea pe care mi'ai dat'o tu putea fi scrisa si pentru ca noi sa nu ne dam seama, da in fine, vad ca pe unii i'a prins cu treaba asta si mai si comenteaza aiurea cand nici nu este cazulwinking te pup

| SpeC3S a răspuns:

Conversatia mea cu, cleverbot:

Ce esti tu?
Fata.
Minti!
Nu mint.
Esti Naruto!
Maxim... Si apropo sunt fata s-ar zice ' frumoasa '.

| SpeC3S a răspuns:

Da.
How about russian?
Daaa.
E pa moras da mi kazes koliki ti je.
Da.
Eu dunt fata. LOL

| Leik0 a răspuns:

Imi zicea ca e din Romania si are 16 ani :l no comment

Alte răspunsuri
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Sau iata alta: eu: Esti prost.
el: Nu zi asa 'sunt prost'.
eu: Sunt prost.
el: Da.
eu: Zii asa : sunt prost.
el: Si eu fata. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Pot sa-ti pun conversatii cu el toata ziua iata alta : eu: Cati ani ai si unde stai.
el: 11 tu?
eu: PE BUNE? AI 11 ANI?
el: Da.
eu: Dc esti asa mic?
el: Din Bucuresti. Ce ciudat la ultima faza e cea mai tare!

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Eu: PE BUNE? AI 11 ANI?
el: Da.
eu: Dc esti asa mic?
el: Din Bucuresti.
eu: CE.
el: Ai facebook?

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Eu: CE.
el: Ai facebook?
eu: Da am.
el: Care e.
eu: Care e ce?
el: Ce mancare vrei?

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Eu: Da am.
el: Care e.
eu: Care e ce?
el: Ce mancare vrei?
eu: Am intrebat ceva.
el: Cati ani ai.

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Eu: Am intrebat ceva.
el: Cati ani ai.
eu: 5608000.
el: Asa mult?
eu: 1.
el: 0.