| YuiChan a întrebat:

Ce faceti cand ploua afara, in afara de televizor si calculator? Cel mai lung raspuns primeste fundita

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma joc la ps3.

| Tweetymrrr a răspuns:

Ies afară sau mă uit pe geam cum plouă, pentru că asta mă linişteşte uneori. Dacă nu, ascult muzică şi desenez.
Succes!

| Rockart a răspuns:

Bună! Când plouă dorm.Nu pot mă pot ţine pe picioare de somn din cauza vremii.Rar rezist şi atunci înafară de computer şi tv mai citesc câte ceva sau desenez.

| Owakey a răspuns:

Bună!

De ce cel mai lung răspuns primeşte fundă mă? Cel mai frumos sau cel în care te regăseşti tu cel mai mult primeşte fundă. Ăsta este un trend în urcare, cel mai lung (pentru ei cel mai bun) primeşte fundă. Copii patetici.

Baftă!

| YuiChan explică (pentru Owakey):

Nu stiam cum sa explic am facut copy. nu trebuie sa-mi scrii pateticawinking

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Citesc,vorbesc la telefon,merg la o prietena,probez haine,fac poze... teme,ma uit la un film, imi fac unghiile, imi fac parul.

| cladytza2000 a răspuns:

Cand ploua eu stau ori cu prieteni pe scara,merg afara,daca am teme scriu daca nu stau,joc table cu un prieten,joc remi,ma duc la mall,la carefour, fac multe lucruri joc monopoly, sunt multe ce fac nu le pot enumera pe toate!:dlove struck Fundita plzz