| fishul a întrebat:

Voi ce faceti dupa-amiaza cand veniti de la scoala (eu de la liceu), ca eu ma plictisesc tare rau pe-acasa? Intrebarea sa aiba raspuns si daca ploua afara big grin. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Poi eu cand vin de la liceu pe la ora 2, 2 jumate mananc, apoi ma uit la tv putin, dupa imi fac temele, apoi intru pe laptop si seara fac niste exercitii de gimnastica.Asta e valabil in ziua in care nu ies cu prietenii.

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Să citeşti!

| xBya a răspuns:

Tu glumesti? Eu nu stiu cum sa`mi mai impart timpul. Cand ajung acasa imi scriu temele, citesc, ascult muzica, mai navighez pe net, mai fac un pic de miscare, iar daca ploua ma culc. Daca esti dispus/a sa imi dai din timpul tau, nu ma supar.

| Sase a răspuns:

Transfera-te la un liceu teoretic profil real. De preferat mate-info. Daca supravietuiesti, n-ai sa te mai plictisesti.

| Eu12345961 a răspuns:

Eu cand vin de la scoala,primul lucru pe care il fac este sa pornesc calculatorul si sa ascult niste muzica,care sa ma umple de energie,apoi ma apuc de teme, si daca ploua merg pe afara, imi place sa merg pe ploaie, dar daca ploua tare, imi sun prietenii si vorbesc la telefon sau citesc o carte de aventura.