| anonim_4396 a întrebat:

Ce frizuri imi recomandati tinand cont ca am par saten, multe vartecusuri si is in a sasea?

11 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Mie imi place frizura asta, să te tunzi doar pe cele 2 părţi ale capului, şi pe mijloc să laşi netuns.

Baftă!

| ciprian2001 a răspuns (pentru ReusxD):

Pai asa am acum da zic asa ceva:de ex. creasta, sau ace...

| alexandruth a răspuns:

Chelie.

| ciprian2001 a răspuns (pentru alexandruth):

Serios? du-te impuscate

| alexandruth a răspuns (pentru ciprian2001):

Ma impusc daca te vad chel. laughing

| ciprian2001 a răspuns (pentru alexandruth):

Vai...ce matur din partea ta. oricum poate alti vor sa raspunda nu ca arTRISTI ca tine...

| alexandruth a răspuns (pentru ciprian2001):

Eu ti-am dat un sfat, tunde-te chel, iar tu ma jignesti. Am raspuns la fel. Care ti se pare ca a gresit? laughing

| Asadarsiatat a răspuns:

O tunsore in scarite ar fi cea mai potrivita pentru varsta tahappy