| JustSolutions a întrebat:

Daca esti prins de un profesor copiind care este cea mai buna metoda sa nu iei 1

Răspuns Câştigător
| iMaddy a răspuns:

Hehe, folosesti consacrata replica. " domn profesor, de parca dvs. nu ati fost tanar! " laughing

| valentingb a răspuns (pentru iMaddy):

Iar el va spune consacrata replica " Domnisoara, si au am fost tanar si am copiat, dar am luat 1". happy

| iMaddy a răspuns (pentru valentingb):

Dar cine stie, poate isi aminteste si acum durerea acelui moment si nu va vrea sa-l faca pe bietul copil sa treaca prin ce a trecut el ( asta asa, razand de situatie ) laughing.

| valentingb a răspuns (pentru iMaddy):

Sau e diabolic si vrea sa il vada cum plange siroaie laughing

| iMaddy a răspuns (pentru valentingb):

Sau asa! laughing

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti ceri scuze si poate il implori sa nu iti dea nota 1 sau mai bine iti da 1 ca a doua oara sa te inveti minte la ora lui sa nu mai copiezi

| valentingb a răspuns:

Scapi de dovezi. Nu conteaza cum. Un coleg a mancat fituica, altul a bagat-o in pantaloni. Fara dovada ai cateva sanse in plus, dar daca profesorul e sigur ca te-a vazut, poti doar sa iti ceri iertare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il dai in judecata pentru ca a avut nesimitirea sa te opreasca din furat.

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Faci fata de catelus plouat, te uiti cu ochii mari la el, apoi pui capul in pamant, si ii spui ''Promit ca nu mai fac niciodata'' [desii cu siguranta o sa se mai intamplelaughing].Incearca.La mine a merswinking. laughing.