| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Urasc un profesor ca naiba m-a prins copiind la test si zicetimi ce pot sa ii fac, o gluma cu care sa ma razbun de exemplu sa scriu pe tabla cu marxar permanent

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Buna,nu este o justificare sa te razbuni pe el, pentru faptul ca te-a prins copiind. Poti agrava situatia! Cel mai bine ar fi sa inveti pentru urmatoarele lectii, ca el pe parcurs sa isi schimbe parerea despre tine. daca te-a prins o data, te-a luat in vizor si mereu va fi cu ochii pe tine.Nu e normal sa ceri sa te razbuni pe un om, care doar isi face datoria de mentor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Urasti un profesor ca te a prins copiind si vrei sa te razbuni?

looool minte de gaina.

| T0T a răspuns:

Și tot profesorul e de vină că te-a prins? Ești idiot și incurabil.

| ℛąin a răspuns:

Scrie-ți ție pe frunte mai bine.

| Gabriel_Nicolae_1968 explică:

Daca ar fi stiut sa predea nu ar fi fost nevoi sa copi dar ea preda ca pentru aia de facultate si noi nu intelegem nimic si la teste ne zice sa nu dam definitia din manual si mai am multe motive

| katy a răspuns (pentru Gabriel_Nicolae_1968):

Dragule asta ar insemna ca toti colegii tai copie la teste lui.cu cat avansezi in scoala, treci de la o clasa la alta, cu atat se preda mai mult.rolul copilului este sa invete, incearca sa iti dedici mai mult timp studiului.important este sa intelegi ceea ce citesti, asa vei retine foarte usor!

| Ninaboom a răspuns:

Și eu sunt la fel cu profa de istorie. Am făcut niște glume pe care nu le-a gustat acum ceva timp. Plus părinții noștri nu se prea înțeleg și de aceea se "răzbuna " pe mine dându mi note mici și înjosinu mă de ceilalți colegi. Tot ceea ce trebuie sa faci e sa înceți deoarece puterea e în mana profesorului și te poate duce la niște urmări care chiar te pot marca