| ℬaby a întrebat:

Ce idei imi puteti da, de sezon, cu ce ma pot imbraca, dar in acelasi timp sa fie si la modabig grin. [P. S: NU vreau sa-mi spuneti sa-mi iau "un cojoc de blana de urs polar", adica ceva ce e imposibil sa am laughing]. Nu vreau ceva extravagant, dar totusi sa atraga atentia si sa fie creativ. [Am 12 ani, va reamintesc] love struck

Fundoi pentru cele mai originale idei.

Multumesc, anticipat! :*.
Cu drag, Byby

1 răspuns:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi. poti sa iti cum peri o geaca la moda cu niste accesorii tari dar sa iti si placa tie, niste blugi cu bretela la spate, si un tricou cu un artist care iti place tiewinking. FuNdOi?