| Ho1 a întrebat:

Ce idei imi puteti da de ziua indragostitilor :o poveste, poezie dar in engleza.

4 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Hella good
Hella fine
Hella be my valentine

Rimează smug

| Ho1 explică (pentru daηă):

De ce scrii fix acelasi la diferite intrebari, proast-o ai 5 voturi negative..parca sunt chioara si n-am vazut *poezia* asta o data

| daηă a răspuns (pentru Ho1):

"Proast-o"? Nu eu sunt cea proastă. Am un vot la nefolositor și unul la eronat. Presupun că sunt de la tine laughing
Și răspund cu asta și la celălalte întrebări? Am dat răspunsul ăsta doar la întrebarea ta. Să ghicesc, te-ai uitat la răspunsurile mele?

P.S: Username-ul nu ți se potrivește.

Răspuns utilizator avertizat