| teodora555 a întrebat:

Ce inseamna sa ciupesti pe facebook?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Este o aplicație Facebook cu ajutorul căreia atragi atenția unui alt user. Unii o folosesc ca o modalitate de salut!

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Să apelezi/să dai buzz.

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
to poke-este un fel de aplicatie care atrage atentia altui user -e ca si cum ciupesti pe cineva in realitatelaughing)e pur si simplu o joaca:d

| justagirl2 a răspuns:

Este ca si un salut (sa ti atraga atentia happy )

| Alexandru47 a răspuns:

Gasesti aici sper sa te ajute ! :D www.qloudify.com/AlexChilat

| NUTREBUIENUME a răspuns:

E un gest facut de ei, nu se intampla nimic doar ca acolo scrie"ciupeste-l si tu".Nu se intampla nimic, este doar un gest prietenesc pe facebook

| TPU43424 a răspuns:

Adica iti atrage atentia... vrea sa vorbeasca cu tine