| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest cadou de Valentine's Day? M-am gandit sa ii cumpar un ursulet(15-20 cm) cu o inima mare in brate, un trandafir si o felicitare in care sa scriu niste ganduri. Toate astea sa i le las pe banca inainte sa ajunga ea la scoala.

3 răspunsuri:
| LionelAndres a răspuns:

Foarte tare!

| LaviniaT a răspuns:

Oau,super,sigur o dai pe spate, dar asigurate ca ajunge la ea cadoul si dai de inteles ca e de la tine.Dear fi toti baietii asa romantici...

| cuculici a răspuns:

E foarte misto cadou tau dar ai grija sa isi dea seama ca e de la tine cadou si sa nu creada ca e de la altcineva ca atunci dai de beleabig grin