| madalinfindrihan a întrebat:

Ce parere aveti despre The Forest (filmul) aparut anul acesta in ianuarie sau februarie, eu m-am uitat al el este destul de interesant dar vreau sa vad si parerea altora poate si ceva despre final.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mie mi-a plăcut. Deși când am văzut nota de pe IMDB nu voiam să mai mă uit, dar am văzut trailer-ul și am zis că merită și chiar a meritat.

| Sn4k3 a răspuns:

Cand am vazut trailer-ul l-am amanat laughing, l-am vazut cand ramasesem fara filme de vizionat si am zis hai, nu poate fi asa rau, si nu m-am inselat, mi-a placut filmul, de atunci am invatat sa nu ma mai iau dupa trailere.

| Sociopat a răspuns:

L-am vazut pe HBO de cateva ori si niciodata nu m-am uitat pana la final pentru ca e un film de rahat ca majoritatea filmelor horror aparute mai nou.
Ah si sunt doua motive pentru care un film ajunge pe HBO in anul in care a si aparut in cinematografe:
Ori e super popular si HBO a platit mult pentru el
Ori e un rahat luat cu cateva mii de dolari pentru ca aveau si astia de la HBO nevoie de niste filme horror.