| maryana5 a întrebat:

Vine Miley Cyrus in Romania? Daca da, spuneti-mi cand?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Nu, este foarte ocupata, isi taie unghiile de la picioare.

269 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu cred ca vine. Nu s-a anuntat nimic oficial. Oricum cred ca acum e la scoala... in Malibu

| Smackdown a răspuns:

Eu nu as vrea sa vina.nu imi place.mai bine vine jonas brothers.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Miley nu va veni in Romania pentru ca a spus ca se va retrage un timp.Eu doresc sa vina o iubesc. I love Miley. Dar sa va spun ceva:daca vreti sa vorbiti cu ea, facetiva un cont pe ''Gmail'' are si ea cont si contul ei este : smileym92@gmail.com.

| alexandratudor15 a răspuns:

Poate in viitor o sa ne viziteze si pe noi

| KhloeAfterDark a răspuns:

Uitati-va la voi:cineva e veriasoara lui Miley, altcineva isi bate joc de ea, altii au vorbit pe messenger cu ea...doamne! uite, maryana5, raspunsul final si care toata lumea (aproape) il stie e:
Miley Cyrus va veni la Bucuresti in anul 2010, probabil chiar toamna!

| MyTzZy a răspuns:

Am auzit ca vine pe 15 octombrie

| flaviak a răspuns:

Cel mai posibil ...NU. Ea are multe turnee printre care nu este si Romania si mai are si scoala, dar e probabil sa vina in Romania ...peste cativa ani! tongue

| ---droid-kid--- a răspuns:

Da' cezi k cine (si')a lasat atatea comm cu anonim?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
pfff

| teddy_8141 a răspuns:

Da normal a scris siLIBERTATEA. Uita-te

| teddy_8141 a răspuns:

Da.In toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus ...nu merge la scoala... face acasa... a zis intr-un interviu pentru o revista ...3 ore in fiecare dimineata! Nu cred ca o sa vina ...are concerte in europa dar nu si in romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-as dori sa vina dar e un vis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmmmmmmmmm cred ca va veni peste cativa ani in BUCURESTI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vine! Are turnee mult mai importante decat ROmania... dar oricum eu mi-as dori sa vina... mi s-ar indeplini dorinta...si in plus eu nu sunt din Bucuresti ci din Botosani... o sa ma rog sa vina si in Botosani
cine stie poate face un turneu cu concerte in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley o sa vina sigur... daca incepe BREAKOUT TOUR EA ARE succes in EUROPA SI AMERICA SI sigur vine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se spune ca an toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna. Scrie pe net.big grin
Mi-a facut placere ca te-am ajutat.
Si eu sunt fan Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna. dar data presupun ca o vrea maryana5... oricum inca nu s-a confirmat sau infirmat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe net zice ca vine in romania in 2009 toamna acum nu stiu daca vine sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina in toamna anului 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca o sa vina, dar nici eu nu stiu cand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesck pe Miley sper s apot sa ma duc 1si eu la concertcrying duk nu morrrrrr...crying i love YOU MILEYYYYYYY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa vina in Cluj ca imi e mai eproape ca-s din baia mare HIhi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e oficial dar se spune ca ar veni la tomna lu 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititi si voi Pop star magazine si vedeti acolo in toama vine in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar vine intra pe www.starmania.ro si cauta mai multe detalii id meu e anca_claudia_love_selena