| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face cand sunt plictisit de moarte?

Răspuns Câştigător
| JoinTu a răspuns:

1. Asculta muzica; 2. Fa miscare; 3. Suna un prieten; 4.Stai la televizor; 5. Stai la calculator. (ai de ales din toate opiniile astea).

17 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Intrebarea e "Ce nu pot face?"
Adica poti sa fat atatea, de ce te limitezi pierzandu-ti timpul pe site-ul asta daca te plictisesti. Te sfatuiesc sa mergi pe afara sa iti chemi prietenii mergeti la un rstaurant undeva, daca nu iesiti cu skate/role sau mergeti printr-un parc.

| DanDannn a răspuns:

Daca esti plictisit de moarte, incearca viata! ea nu te plictiseste precum moartea!
citeste bancuri, joacate jocuri.

| Ionutz1998 a răspuns:

Asculti muzica sau te joki... eu asa fac de obicei

| RoxxuInna a răspuns:

Sa te dai cu capu de peretzy...sa pui muzica si sa dansezi

| AnaaSb a răspuns:

Calculator

| opacatoasa a răspuns:

Mori !

| greenmile00 a răspuns:

Intra pe http://fete-singure.miradct.com
da si tu like la fetele de acolo... chestii de genu, trece plictiseala

| upssss_4824 a răspuns:

De obicei eu ascult muzica, ma uit la un film sau daca am chef fac clatite

| Uw33Ty a răspuns:

Sa te uiti la tv cu mancarea langa uh si cu bautura laughing?

| IamTitanum a răspuns:

Asculta muzica, deseneaza, danseaza, citeste, gateste ceva.Sau poti iesi cu prietenii in parc sau undeva

| bony a răspuns:

Iesi cu iubita in oras.

| LaMbRiU21 a răspuns (pentru bony):

Esti proasta? si daca n-are iubita? laughing)))))

| Lalala202 a răspuns:

-> Asculti muzica
-> Intrii pe net si te joci
-> Iesi afara ( daca ai unde/cu cine/etc.big grin)
-> Gasesti pe cineva cu care sa iti faca placere sa discuti si ai ce (la tel/pe net/la tine acasa sau la persoana respectiva/ etc.blushing)
-> Te uiti la TV
-> Desenezi
-> Te uiti la video pe YouTube

Sunt multe:d

| Iulian03 a răspuns:

Te joci la pc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca moartea deja te plictiseste, poti incerca sa traiesti.

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Sa desenezi laughing, sa faci teme smug sa meri peafara...etc

| NUZZPentruCaAstaSuntEU a răspuns:

Sa mori de plictiseala, logiclaughing