| alinaaa22 a întrebat:

Ce profil este cel mai bun dintre filo, economic si mate-info? Avand in vedere ca nu imi place matematica, eu voiam tot la filo dar am auzit ca s-ar zice ca e un profil slab si nu iesi nimic din asta e adevarat?

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Mate-info... Din informatica se castiga si se va castiga tot timpul baniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Wendego a răspuns:

Daca nu iti place matematica nu te du la mate-info e grea matematica acolo du-te la ce e mai usor oricum o sa termini liceul si presupun ca o sa vrei facultate, acolo la facultate o sa te hotarasti ce o sa vrei de la viata