| VOLVO4LIFE a întrebat:

Eu am intrat la un liceu cu profil economic si de fiecare data cand lumea aude asta zice "Faci matematica",si ma simt de parca as fi la mate-info,este adevarat ca faci multa matematica la acest profil? Daca e asa, va fi grea?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Multa matematica nu vei face. Mai mult la orele de contabilitate vei face matematica dar nu este foarte greu este mai mult o matematica usoara! happy

1 răspuns:
| Numescovici2 a răspuns:

Faci matematica, dar nu la fel ca cei de la mate-info unde e mult mai grea fata de ce vei face tu