| SavaSava a întrebat:

Ce prorecla sa ii dau unei fete? Ma enerveaza ca imi zice pitic chiar daca nu sunt.E cu un an mai mare.Deci vreau o prorecla sau un alint. O cheama Laura Maria, eu ii spun Lola happy.Dau funda pentru cea mai buna

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

LAura MAria: Lama (de ras, sau cum se spune la miel in germana, Lamm).

| Todoran_Andreea_2000 a răspuns:

Exact asa am si eu o problrma un pr de al meu imi spune pitica desi sunt mai inalta eeu ii spun michiduta sau mutilica big grin