| Andrey12 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu iComedy? Am auzit intr-o dimineata la Radio ZU ca Buzdugan avea intr-o duminica filmare la emisiunea asta cu toti ceilalti (fiind vorba de duminica de saptamana trecuta). Va rog, mi-e dor de portia de ras din fiecare vineri. Ma scuzati daca am gresit categoria.

1 răspuns:
| einenebun23 a răspuns:

Chiar nu stiu ce s-a intamplat cu exactitate ca nimeni nu a anuntat nimic. Dar chiar in seara asta ma uitam la TV si era ceva reclama la Antena 1 cu iComedy ca reapare in curand. Cred ca Mikey nu va mai fi in emisiune pentru ca el nu a mai aparut in acel spot.

Întrebări recente