| MistarGoGu a întrebat:

Cuplul " teribil " Buzdugan / Morar cum au ajuns astia sa lucreze la Radio ZU? Cu Un umor "de santier " aproape de penibil cel putin Buzdugan! Oare cata $paga au dat la managementul Radio ZU sa le dea emisiunea de dimineata?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai fiind ambii niste cioditori de glume s-au pliat petfect pe trustul condus de un puscarias condamnat pentru furt.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aia sunt oameni de radio cu experienta, au evoluat pe vrememuri la Radio 21, apoi sub sponsorizarea lui Voiculescu, facand bineinteles propaganda pro partidului.
N-o sa-i dea jos nimeni, sunt prea cunoscuti.
Si eu sunt de parere ca discutiile lor sunt slabe si fara pic de haz sau castig moral, dar nici nu-mi pasa. Sunt multi oameni 'praf' la radio, sau mai bine zis, oameni care au niste foi cu ce "pareri" trebuie sa zica, incotro sa mearga discutia...
De aia ascult radiouri online, cu manele.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mi-am instalat special aplicatia pe telefon pentru a-i asculta de la 7 la 10.
Gusturile nu se discuta.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu să îți răspund concret la întrebare, dar daca umorul ți se pare prost, de ce nu schimbi postul de radio sau de ce nu asculți muzică din alta sursa?
Face bine la creier

| MistarGoGu explică (pentru Hyperion7):

Singurul rezonabil este Mihaila ala de pune muzica! Leahu si Benavides se hlizesc ca niste gaste, Cuza ce mai e simpatic si mai aduce culoare la postul asta prăfuit

| Hyperion7 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Adevărul e că așa e-n viața, trebuie sa existe și lucruri mai proaste, mai necalitative sa poată fi văzute cele calitative, in cazul de față, alte posturi de radiowinking

| MistarGoGu explică (pentru Hyperion7):

Noroc cu concursul Ascult Radio ZU si Orasul Faptelor Bune de sărbători ca le mai " curată " spoiala aia de post obosit!

| StoicAnalysis a răspuns:

Au prins mai de mult apogeul lor pe la radio 21 cand erau amuzanti, dar au ajuns acum ca Doru Octavian Dumitru. Batrani, disperati si penibili. Nu am nimic cu ei toti. Cand erau la apogeul vietii lor, erau foarte comici si te binedispunea. Dar timpul isi face simtita prezenta si trebuie sa te adaptezi la schimbari. Nu mai e relevant pentru publicul de azi sa spui glume de acum 10-15 ani. Acum e moda trap, manele, fite, figuri, meme-uri, tiktok-uri...