| Asyul95 a întrebat:

Ce sa fac ca sa-mi creasca genele?

7 răspunsuri:
| Asyul95 explică:

Ceva natural.

| Dia a răspuns:

Solutia este ulei de ricin happy, cum a spus si Bubi.
Este foarte eficient! du-te la o farmacie si cumpara`ti.

| JustWannaDance a răspuns:

Buna. Poti sa-ti cumpero ulei de ricin si te dai cu el in fiecare dimineata si-l lasi pana seara. (P.S. Nu se vede ca ai ulei, doar daca iti pui mult mult)...Deci o sticluta nu costa numa pana in 5 lei, si este foarte bun, pentru. orice remediu de par. kiss
Succes! happy

| ralluca03 a răspuns:

Iti recomand ulei de ricin. Da si tu un vot aici te rog http://superfete.cancan.ro/Concurenta-11572/

| JustABelieber a răspuns:

Sa astepti

| sshhhhhttttt a răspuns:

Sa le dai apa la radacina laughing

| deny_9165 a răspuns:

Uleiul de richin este foarte bun pentru cresterea genelor, dar fi atenta cum il folosesti mai bine intreaba un specialist pentru ca nu e bun pentru toate tipurile de gene succes!