| GulDan a întrebat:

Cu ce sa ma dau sa imi mai creasca genele?

Credeti ca pentru un baiat e ok sa imi mai lungesc genele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Odata ce ai postat intrebarea trebuie sa iti asumi si sa accepti toate raspunsurile, fie ca sunt ceea ce vrei sa ti se spuna sau nu.nu stiu in ce masura sunt mai placuti baietii cu gene lungi,eu iti pot spune ca pe mine nu ma deranjaza. iubitul meu are genele mai lungi ca ale mele dar asa le are el, naturale, asta nu inseamna ca e genul ala de baiat care se ingrijeste mai mult ca o fata, sa fie mai epilat ca o fata, mai pudrat sau mai stiu eu ce. dupa parerea mea daca apelezi la uleiul de ricin pentru a avea genele putin mai lungi e ok...nu inteleg ce e rau in faptul ca un baiat se ingrijeste..cat timp isi pastreaza masculinitatea si nu da in altele..este doar parerea meahappy

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Credeti ca pentru un baiat e ok sa imi mai lungesc genele"

nu e ok nici macar sa te gandesti la treburile asta, dapai sa le mai si faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu știu.
2. Nu, nici pentru fete nu mi se pare ok să încerce asta, dar pentru un băiat.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Cu ulei de ricin, dar eu zic sa nu-ti lungesti genele ca baiat...

| Tinna666 a răspuns:

Cu ulei de ricin, se gaseste la farmacie, in fiecare seara cu un betisor de urechi dai pe gene dar ai grija sa nu iti intre in ochi. Dc sa nu fie ok ca un baiat sa aiba genele lungi? important este ca tu sa te simti bine!

| Tinna666 a răspuns:

Eiii..de ce sunteti rautaciosi? nu cred ca vrea gene kilometrice. poate chiar are genele micute..cunosc baieti care au genele mai lungi si chiar le sta bine..cat timp ramane doar la a le lungi putin in mod natural si nu apeleaza la rinel sau stiu eu..gene false.dc nu?:p

| GulDan explică (pentru Tinna666):

Da daca asta am observat in ultimu timp ca fetele se uita si la ochi dar alti nu stiu ce e aia frumusete.

Nu stiu la ce se gandesc ei posteaza sa se afle in treaba...da ori sunt ciudat ori chiar am observat ca baieti cu genele mai mari sunt mai placuti fetelor?

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Hmmm... tu ca baiat sa iti lungesti genele? Mda de nu? mai ramane sa iti lasi plete sa iti botox, sa te imbraci in roz si sa iti faci manichiura, pedichiura ..etc Cristi din Banat iti poate da cele mai bune sfaturi.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Cum zice si Tinna666" Important e ca tu sa te simti bine" laughing)))))))))))))))

| HippieWorld a răspuns:

Ulei de ricin.Il poti aplica cu un betisor de ureche.Este problema ta, fiecare este liber sa faca ce vrea.