| RalucaMariaaaa a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca genele? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Ulei de ricin şi ulei de măsline
Uleiul de ricin şi uleiul de măsline fac adevărate minuni pentru gene.

Mai multe aici http://www.eva.ro/......43997.html

| RalucaMariaaaa explică (pentru OnuOnulică):

Mersi mult! happy

| RalucaMariaaaa explică (pentru OnuOnulică):

Dar uleiul de ricin unde se gaseste? de unde pot cumpara si cu cat?

| ELD a răspuns (pentru RalucaMariaaaa):

Si mie mi-au crescut genele cu ulei de ricin....il gasesti la farmacie cu maxim 8 lei.

| RalucaMariaaaa explică (pentru ELD):

Mersi happy

| RalucaMariaaaa explică (pentru ELD):

Si uleiul de masline... e bun si cel pe care il foloseste mama pentru gatit?

| ELD a răspuns (pentru RalucaMariaaaa):

Eu nu am auzit pana acum de ulei de masline pentru cresterea genelor....eu il foloseam in masti pentru par happy

| ELD a răspuns (pentru RalucaMariaaaa):

Nu ai pentru ce...

9 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Uleiul de ricin este cel mai bun.
Eu mi-am luat de la farmacie cu 2 lei - o sticluță destul de mică, însă pentru gene nu-ți trebuie foarte mare. Îl aplici pe gene cu o perie mai veche de Mascara. Mai multe informații despre utilizarea lui în diferite întrebuințări găsești pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragi de ele.