| MaxCupcake a întrebat:

Ce sa fac daca sunt singur acasa... Ajung la plictiseala de cand ma trezesc...Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| ShiroNeko a răspuns:

~Poti citi ceva.:3
~Cotrobaie prin sertarele care n-au mai fost deschise de ani buni.xD
~Deseneaza
~Deviantart.com
~Youtube ( poti cauta ciudati amuzanti, sugestii : roman - TheLifeInRO
american ( cred ca e american ) : Shane Dawson
~Cel mai repede trece timpul cand te uiti la anime :3. Dar daca o sa devii obsedat de anime,probabil o sa ai impresia ca nu ai suficient timp sa te uiti la cat anime vrei sa te uiti xD.
Daca te intereseaza,uite cateva :
-"Kuroshitsuji" ( daca esti fata, probabil o sa-ti placa la nebunie. daca esti fata si n-o sa-ti placa, imposibil asa ceva, nu ma pot gandi la asta xD )
-"Trigun" e amuzant dar nu sunt sigura ca o sa-ti placa asa mult, e mai mult pentru baieti, dar mi se pare tare dragut

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Laba.
Stai pe TPU.
Te-apuci de The young ahd the restless.

| Cameliapantiru a răspuns:

Citeste! E modalitatea perfecta de a petrece timpul liber, de a te relaxa, de a afla lucruri noi, de a-ti imbogati vocabularul si cultura generala. Citeste cat de mult poti, romane clasice, moderne, de dragoste, de aventuri, istorice, de capa si spada, psihologice, politiste, horror, SF, carti de dezvoltare persoanala... Alte idei de peterece placuta a timpului liber ar fi sa asculti muzica, sa iesi cu prietenii la o plimbare, la o terasa ori la un concert, sa faci voluntariat intr-un ONG, sa mergi la cumpaturi sau sa vizionezi filme.

| happy31animation a răspuns:

Citeste stai pe facebook

| Agoraphobia a răspuns:

Http://www.karaokeparty.com/ ai nevoie doar de un microfon si e foarte funny

| ShiroNeko a răspuns:

E a2-a oara cand mi se intampla asta azi. nu mi s-a postat tot raspunsul,si am vazu din nou intrebarea,deci din moment ce esti baiat, Sword Art Online,Trigun,Death Note,k-project,Durarara,Aoi Bungaku, Baka to test, Mirai nikki s-ar putea sa-ti placa. Acum ma bucur ca nu s-a postat tot raspunsul pentru ca am enumerat mai multe chestii ciudate si nepotrivite care ti s-ar putea parea bizare din moment ce esti baiat xD. ( '-') Bafta, si pentru detalii legate de anime/filme pe care le-am vazut, nu ezita sa intrebi. Sper ca te-am ajutat.