| Zuupass a întrebat:

Ce sa fac sa nu mor de plictiseala acasa singur? happy

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Eu cand sunt singura acasa de obicei ma uit la filme, sau ma joc pe ps, citesc, ascult muzica..etc,depinde de starea mea de spirit!winking

12 răspunsuri:
| IAmAnonim a răspuns:

Hmm... sa te masturbezi? rolling on the floor) glumeam
Joaca un joc, invita cativa prieteni pe la tine sau invata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...ai vecini? Da, ai
Spioneaza-i laughing
Sau, uita-te la ceva funny pe net

| MihaiGe a răspuns:

Uita-te la un film, descopera un joc nou, iesi pe afara, vorbeste cu prietenii...
Bafta!

| Scremer a răspuns:

Fa sti tu ce fac si eu in special duminicile eu ma plictisesc demi vine sa mor asa ca ma duc cu prieteni sa jucam un joc pe pc.E cand stau pana noapte tarziu si uit ca maine trebuie sa ma duc la lucru siapai stau si mor de somn acolo la servici.

Eu cu prietenei ne jucam dota2, counter strike source, world of warcraft MOP, call of duty black ops 2 multyplayer, samp si cam atat ma joc cu ei cear fi in retea ti le-am scris ca poate te apuci si tu de unu pronuntate mai sus bft big grin

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Te uiti pe geam big grin

| DanielaGroza a răspuns:

Te joci pe PC sau te uiti la TV.

| AbaraiRenji a răspuns:

Si eu raman singura acasa acum. De cele mai multe ori chem prietenele mele la mine, ma uit la un film, ascult muzica mai tare etc. happy

| Zuupass explică (pentru AbaraiRenji):

Interesant bravo :*

| AbaraiRenji a răspuns (pentru Zuupass):

:* ^^ mersi

| Zuupass explică (pentru AbaraiRenji):

Cu placere micuta laughing)))))

| AleKsx a răspuns:

Paii.or dai cu pumnii in perna, or te uiti la TV, or te joci la PC, or inveti, or scrii teme, or iesi afara happy

| maryusvyvo a răspuns:

Cel mai bine Insaleaza Gta san andreas Samp Si hai la un samp pe serveru DNS: Samp.Five-Time.Ro IP: 93.119.26.218:7777 / Contact FiveTime_Owner@yahoo.com / samp_floryn@yahoo.com
Comunitate deschisa din data 12/10/2012 Serverul Dvs, de ViiToR