| Angelicas a întrebat:

Ce sa fac la scoala in timpul pauzelor ca sa nu ma mai plictisesc

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să repeți pentru ora următoare. Ai încercat?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ștergi tabla, arunci câte o coajă de banană pe jos, așa ca...pentru prieteni și colegi, ...fițuici etc laughing
Glumesc. Eu nu stiu cum te poti plictisi. Citeste, lecturează!

| mola a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa te joci in timpul pauzelor poti sa te fugaresti cu colegii.
Poti sa iti faci temele sa nu mai ai acasa.
Poti Desena.
Comunica cu colegii.
Invata pentru orele ce vor venii.

C-am atat pentru astazi. Ma mai gandesc cum pot sa te ajut.

| mola a răspuns:

Tu nu dai funda? laughing

| Angelicas explică (pentru mola):

Nu am gasit inca un raspuns bun pentru minebig grin
de exemplu eu nu ma "fugaresc" cu colegii suntem totusi liceeni si...nalaughing si de invatat sau facut teme nu am intotdeauna.ma gandesc mai ales la semestrul urmator care va fi fff lungsad

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Du-te vorbeste cu colegi aduti aminte de niste bancuri; joacate; fa-ti temele; citeste ce ai de citit ....etc. Funda.

| Warhead a răspuns:

Pauza cea mai lungă, pe la mine, e de 10 minute. Nici c-ai timp să te plictiseşti. Dar du-te pe afară, pe hol. Joacă-te, copile!

| AnaHash a răspuns:

Încearcă sa comunici cu colegii/prietenii tai, nu sta retras/a.

| Gafto_Plaŷa_1992 a răspuns:

Cumparati un playstation portabil si apucate de treaba!

| stefan101 a răspuns:

Poti desena, comunica cu colegii, invata pentru ora viitoare...