| Clever a întrebat:

Ce trebuie sa faci atunci cand nu ai chef de nimic?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa te odihnesti/sa te linistesti.
ideal ar fi sa te intinzi pe pat si sa dormi putin sau pur si simplu sa te relaxezi gandindu-te la ceva placut sau la nimic.succes!

| mihaibrasov a răspuns:

Sa iesi afara la aer si sa faci miscare. Vine cheful pe urma.

Răspuns utilizator avertizat
| Grimalkin a răspuns:

Sa dormi.

| NuAmHabar a răspuns:

Sa iti faci cheflaughing

| ancamaria99 a răspuns:

Sa te dai cu capul de pereti sau sa joci un joc, mergi la strand, mall afara cu prietenii la un suc citesti o revista/carte te uiti la filme p***o laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor

| strange a răspuns:

Pai ori pierzi timpul pe la TV, ori de odihnesti... chestii din astea