| leonet09 a întrebat:

Ce ziceti metin2.uk e un joc bun pentru multiplayer?
sau imi pai dati voi sugestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare joc din lume.Am ajuns la lv 76 si sunt aproape cel mai tare din joc.Este un joc super tare. Ii fain jocul daca te sti juca.

140 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
da e un joc bun pentru multipleyer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da si me id si daca e mil dai si me metin uh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super misto mai ales ca e usor de cat us sau ro deci iti sugerez sa il joci pe uk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 uk ii cel mai tare joc care l-am jucat vreodata am si lvl 56, partea naspa ii ca iti creaza dependenta si na...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prost esti e cel mai tare joc incearca siai sa vezi sau daca esti analfabet cheamo pe mata sati citeasaca faraiere e cel mai tare joc in morti e to omor daca te gasesc nu stiu ce vrei sa faci tu sa faci de ris metinul ca te bag cu capul in canal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce zici tu acolo dar metin2 e fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E zic ca da am un cont pe uk de lvl 80 si ma mandresc cuel astai treaba e tare uk chiar daca ti se pare praf eu zic ca esti idot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba va zic eu dc se complica cu us si uk pentru ca aia sunt mai cinstiti de exemplu pe un carcter de lvl 28 warior pe ro de 3 intr-o zi 3 playeri vroiau sa imi ia contul daduse gm si in plus e plin de buguri m2.ro la dueluri care da primul si daca e si mia mare cazi in continu de nu te mia ridici deci fara sperante deci mai bine joci pe us si uk macar acolo isi da cineva interesu nu ca pe ro rupt in 14 de buguri si de hackeri imputiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc super tare, eu am lv 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va zic eu...joc d 2 ani metin2ro este un joc bun dar nu ff bun...creeeaza dependenta...inrest faci mlti prieteni si relatii din care iesi cu ceva bun.incercati-l eu am lvl53caracter razbonica... ff bunabig grin:X guild:OldCamp:X:X...name:stylerulz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine joacate us ca acolo ai voie cu hackui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, metin este un joc cool... dar este mai potrivit metin2.ro sau cel englezesk...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea cineva sa imi faca cont, emaylul meu andialupei@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe ro si am lvl 45 pe pegasus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La metin2. ro nu poti face anumite misiuni si nu poti ajunge in anumite locuri.Sunt erori de server si se numesc buguri straight face. Cel mai tare pe metin2.us ai viteaza de crestere mai amre si nu sunt hackeri si nu sunt buguriwinking. P. S pe metin2.ro sa rulat antiguard decvi se pare ca sau mai redus din hackeri deoarece iti da erori in PC si te prinde imediatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare.
E misto metin2.Am lvl 72 pe uk, 78 pe us, 71 pe ro. Va recomand sa'l jucati. Si inainte va recomand sa intrati pe www.metin2.ro intrati la forum si cautati sfaturi pentru caracterul vostru, unde sa cresteti, status, skilluri etc.

Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii foarte fain si interesant am lvl 71 si 10 ani daca vrei joaca si te creschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Buna eu joc pe metin2 us si am lv24 dar nu gasesc pe nimeni care ar putea sa ma creasca si pe mine panna la 30 va rog cine poate sa ma contacteze la id cena366

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bunnu stiu cum sa il descarc ...imi zici si mie adresa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place metin 2 uk dar eu mi l-am sters pentru ca mam plicti de el si acum nu mai gasesc uk va rog sa-mi ziceti si mie de unde pot sal dowlandez pe id vladut_marius55

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da I Un JOc Fain Da I Urat ca toti hakary intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cm sa il scot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare din joc e valtam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain da cum dai de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain da cum dai de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor e un joc fain am lv 31 is ninja si bat samani de 40(tr sa jucati ca sa aflati)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc pe ro...pegasus am 61 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe RO....pegasus level 61 big grin