| leonet09 a întrebat:

Ce ziceti metin2.uk e un joc bun pentru multiplayer?
sau imi pai dati voi sugestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare joc din lume.Am ajuns la lv 76 si sunt aproape cel mai tare din joc.Este un joc super tare. Ii fain jocul daca te sti juca.

140 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lupta
sugestia mea
salut tipule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie i mi place metin 2 dar care sa-l joc .ro sau us?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoL Metin 2 uk e varza dar Metin 2 us in 3 luni am facut lv 98 Si is cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa e cel mai tare joc din lume acum am lvl 84

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba poti sa imi dai si mie metinul2 uk?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super jocul am ajuns in mai putin de 30 de zile la lv 38... si joc cate 4 ore pe zi... deci eu zic ca e cel mai misto joc...id meu florin250895 (Pentu cei care joaca pe metin2 UK ...pe Corum)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.))))
e tare man
super tareeeeeeeeeeeeeeeeeee

tie nu iti place?
cred cati place
mie daaaaaaaaaa foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super marfă frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super marfă frate mai ales păianjeni tu ce zici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop nu e bun iti zic euwinkinghee hee am lvl 36oh go on si ma scoate cand vreau sa-mi conectez al 2 contlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu in joc bun ar daca il joci prea mult devi pe zi ce trece tot mai dependent.Eu am jucat toate tipurile de metin uk. us/de/ro/langjiu/dar cel mai mult mi-a placut us ffaci mai usor lvl dar ai si aptiuni cand acii lvl dar e doarte stresant cand pierzi sau cand iti dai (failed)atunc daca esti dependent te infuuri si numai joci vreo 3 zile dar duupa aceea revi si rei sa fi tot mai ttare stiu eu dupa mine pfff.iti recomand metin 2.us sau metin 2 uk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun dar te enervezi repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

US e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi va rog un cont pe metin2.uk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este tare imi place si mie eu am lv 97 ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la lv 100! trebuie sa stiti sa jukti! adica trebuie sa stiti si engleza bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce site gasesti metin uk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun asa mi se pare da faci lvl greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mar cred e cel mai frumos joc am lvl 29 si vreau sa fac cat pot
varmiu a lucrat pe metin pana sa facut gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc bun dar sa nu devii dependent
ca dupa aia iti vei da seama ca este un fel de drog
pentru mai multe detalii intrebatil pe Valixxl
adica Vali
deci raspunsul meu final este ca da este un joc bun pentru multiplayeri]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai daca zice voi ca metin 2.uk e tare mai bine incercati metin2.rotonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu am Hack de Yang e cel mai prost joc creat pana acum pe terra noastra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e un joc dragut dar ew sunt fata acest joc este pentru baieti:pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am ca n-am jucat nici odata acum vreau sa-l iau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba este uite un site de lvl repede care faci metin35 este in germana si in chineza site: WWW.Metin35.com :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte bun sugarule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocu e vai de capu lui (Uk) pentru asta care nu stiu engleza laughing iti sugerez Metin 2 RO
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare naspa jocu am lv 84 drive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lonet09 metin2.ro e bun pentru multiplayer dar ai grija sun hackeri si nu te lasa pacalit de alti ca ati dau hack mai bine fa u singur lvl si daca ai nevoie de mine intra pe metin2.ro si intra pe hydra ch1 si numele meu e Samanu89 ca te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da