| leonet09 a întrebat:

Ce ziceti metin2.uk e un joc bun pentru multiplayer?
sau imi pai dati voi sugestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare joc din lume.Am ajuns la lv 76 si sunt aproape cel mai tare din joc.Este un joc super tare. Ii fain jocul daca te sti juca.

140 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este frumos.eu am devenit independenta de metin2...asa cu aveti grija sa nu deveniti si voibig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 UK e super tare am cont 40 sura cal la 19 fms+9 armura+9scut+8 papuci+6 si din astea dar iti recomand sa incerci e supeeeer tare dar daca iti este banat accontul si nu apare in lista de banari pe site atunci e banat temporar pentru 3/5/7 zile mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca mai bine lonngju3.us

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meti2 este greu dar este si diftci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai esti foarte amusant?laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu e fain de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frailor metynu e jmecher vai d capu vostru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu imi fac cont si cum al daulandez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare jocu dar uneori iti vine sa iti bagi pl in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da tu esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff sugi

| alex_4818 a răspuns:

Am jucat si eu da ii naspa ca, GM nu face nimic in legatura cu hackeri astya numai cand ii zici ca vrei sa cumperi lv te baga in seama joku ii de distrusi...scuze fratsad

| alex_4818 a răspuns:

Mai bine te joci un joc mai linistytor ca eu imediat imi fac nervi cand vad ca se baga in lurele mele cineva

| octi00 a răspuns:

Da

| hayyna a răspuns:

Depinde cu cine il joci... e un joc care dezvolta multe relatii pe langa jocul respectiv. Daca vrei sa te limitezi la strict misiunile si dezvoltarea caracterului, e plictisitor, dar daca iei in calcul toate relatiile pe care ti le faci... parteneriatele si de ce nu casatoria... e un joc minunat. Eu joc pe metin2.uk si cunosc oameni de peste tot, am o warrioritza lvl 45 sunt casatorita cu un ninja lvl 43 si pot spune ca relatiile dezvoltate aici dau un farmec special acestui joc. Pacat ca... noi, romanii, ne-am facut un renume prost aici, multi jucatori ne evita considerandu-ne hotzi, tradatori si hackeri laughing si cred ca asta este rodul "muncii" a o mana de oameni care fac bani din asa ceva happy si... credeti-ma se pot face bani pe acest joc, dar nu pe cai cinstite happy

| haipa a răspuns:

Mah mie mi se pare un joc foarte prostesc... dai intr-o piatra pana iti sar ochii si in primul rand nu poti face pvp ceva sa te bati sa obtii ceva daca omori e un joc penal pentru noobi Daca vreti sa va jucati jocuri cu lupta si la care trebuie sa te stii joacate Wow multi o sa spuna wow penal etc. Dar nu orice idiot se poate juca bine. la metin apesi space si omori tot ce sa mai spun de Rezoluti e praf si pulbere e un joc pentru cretini!

| bido a răspuns:

E misto daca esti rabdator pentru ca nu e usor dar e misto jocu am lvl 56

| andrei1905 a răspuns:

Nu e varza