| alexfanmetin2 a întrebat:

Ceau.Cum fac muschi mai mari, acasa am gantere si de toate, am 11 ani si da,

6 răspunsuri:
| Claudiu1905 a răspuns:

Creste in timp numarul de miscari si greutatile. Dar numai un specialist iti poate spune ce miscari sa faci astfel incat sa-ti dezvolti muschii in mod armonios. Daca te hotarasti uitate la cum arata antrenorul, daca nu vrei sa arati ca el cauta altul, putini stiu ce fac.

| Guti14Haz a răspuns:

La 11 ani ce faci tu prietene cu muschii? Nici macar nu cred ca ti s-ar pune muschi de la varsta asta, decat cu o gramada de proteine si alte alea, care nu sunt deloc normale si sanatoase, mai ales la 11 ani. Pastreaza ideea asta pentru anii viitori, nu acum.

| Happy33 a răspuns:

Lucreaza o ora pe zi la toate si dupa 2-3 luni o sa vezi ca o sa se uite fetele la muschii tai. Funda? te rog...

| Jecs_Dave_1998 a răspuns:

Mie abia la 17 ani mi s-au definit muschii de la sine, la ce iti trebuie muschi la 11 ani? ^

| Bebelucelu a răspuns:

Dc *** iti trebuie muschi la 11 ani

| T0T a răspuns (pentru Bebelucelu):

Ca să poată să apese tastele pentru Metin.