| vyvy32 a întrebat:

Ciao TPU! Poate sa-mi dea cineva niste statusuri de dragoste dar NU de gen " Dragostea este... " vreau ceva mai special, mai nou big grin >:". Nu vreau multe si "urate" fiecare raspuns sa fie cu 5-6 statusuri dar, sa fie frumos :X. Dau funda la cel mai bun, si la restul voturi. Dupa cel putin 10 raspunsuri, il aleg pe cel castigator. :* big hug. Bye, Bye!

2 răspunsuri:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute