| syjey a întrebat:

Cine a fost in Franta sau stie cum se comporta francezii?

4 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Au fost cocosi galici cauta pe google

| AleD a răspuns:

Eu am fost in parishappy. francezii sunt in genral oameni cumsecade,dar daca vrei sa i intrebi unde gasesti ceva e mai bine sai intrebi in franceza, deoarece nu la toti le plk sa fie intrebati in alta limba(multi sunt destul de mandri ca is francezibig grin), sau mai ales batranii nu prea stiu engleza de ex.In rest le place sa manance pe unde apuca(nu se gateste foarte mult in casa)si le place sasi respecte traditiile.le plac animalele.In concluzie sunt oameni cam ca si aici, unii de treaba altii mai putin, dar majoitatea is de treaba totusilaughing. sper ca te-am ajutatwinking

| Tamiki a răspuns:

Se comporta cam... na, adica daca esti stain ti se pare ciudat de normali sa fie nepasatori sau indiferenti.laughing Nu stiu ce sa zic, nu mi-am pus niciodata problema asa. Nu m-a deranjat niciodata cum se comporta. laughing

| ebemu a răspuns:

Pai depinde cum te comporti tu laughing