| PrintiCristina a întrebat:

Cine are cont pe clopotel.ro il rog sa ma ajute. Clopotel.ro este, un site sigur?

Răspuns Câştigător
| perusita a răspuns:

Da este un site sigur.sunt foarte multi oameni inscrisi acolo.

8 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Da e un site dragut si sigur dar mai mult pentru tineri si tinere pina la 18 ani.

| aaaa12345 a răspuns:

Am cont pe clopotel am avut lv 50 l-am sters si acum 10 da e un site foarte sigur si daca imi dai funda iti dau prin mesaj privat idul adnimistratului

| SunShine a răspuns:

Parerea mea este ca da! Clopotel este un site sigur din sursele mele.
Si nu am cont nu cred ca am nevoiehappy

| Min4 a răspuns:

Da! Eu am cont de 5 ani si pot sa iti zic cu mana pe inima ca e cel mai sigur site pe care am fost pana acum! De fapt a fost primul meu site.Deci poti sa iti faci cu incredere cont ca te vei distra si vei afla lucruri noi! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am cont se numeste fratiman si te asigur ca este un site foarte organizat si frumos.bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| SweetPinkGirl a răspuns:

Eu am cont pe clopotel.Si cred ca da, este un site sigur.