| anonim_4396 a întrebat:

Cine de pe aici face sau vrea sa faca cosplay naruto la otaku?[otaku-festival anime p 21-22 mai-google it]poate o sa fac si eu cosplay sasuke si asa poate putem face si la grup^o^
cereti-mi id-ul cine e interesathappy

4 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Lol, ne vedem acolo^^ o sa va caut, sper sa reusesti sa iti faci grup^^ eu fac deja parte dintr-unulhee hee

| DeeDee a răspuns:

Vezi ca la video-ul asta http://www.youtube.com/watch?v=bag2kdAJfLM

sunt niste commenturi de acum o luna ale unor useri ca andreealaura30 care fac akatsuki. Poate te lipesti de ei. Similar, gasesti oameni care vor sa faca cosplay la diverse video-uri cu cosplayurile de la Otaku si Niji, pe facebook sau hi5

| 3thera a răspuns:

Eu vreau! De mult timp vreau sa ma imbrac in Sakura, am vrut si la Nijikon, dar n-am avut de unde sa iau costumul...o sa vad. Daca mai esti interesata da-mi un mesaj happy

| RoseTear a răspuns:

As vrea sa fac cosplay insa nu stiu nici macar sa cos sad,poate voi cumpara un costum de pe net dar daca as face-o as lua unul Sakura, e personajul meu favorit. Oricum, cu siguranta ca voi merge la otaku(prima data pentru. mine pentru ca am fost asa de idioata incat nu am aflat de el mai devreme).