| anonim_4396 a întrebat:

Cine vine la Otaku festival[21=22 mai, google it], in ce va veti costuma/imbraca, personaje, grup, lolita, neko, cine mai stie ce?^O^
si again:cine ar dori sau face cosplay naruto? please avem nevoie de un naruto in grupu nostruhappy
sau macar candva care stie p candva care poate face naruto plsbig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca am vorbit si prin mesaje? :D

Mai, aici nu prea vei gasi oameni dornici de asa ceva, asa ca sugerez sa intrii pur si simplu pe forumul Nijikon unde sunt numai fani anime care fac cosplay.Sau pe forum Otaku daca exista!
Google it.
Si pe youtube cauta si tu piesele cosplay grup din anii trecuti de la Nijikon [geniali au fost Cosplay Society in 2008 skit din Naruto - http://www.youtube.com/......ttp?/watch ] si intreaba pe acolo, sigur iti va raspunde cineva.

http://www.projectsakura.com/forum/

Succes si sa ma anunti si pe mine daca ati gasit, cum va numiti etc ca sa va vad acolo la Otaku si sa va tin pumnii;)

| Rurix a răspuns:

Mai întâi succes, dar totuşi eu aş sfătui alt anime că Naruto e învechit deja. în fine. Eu nu fac cosplay, doar vin să mă uit, să râd şi să mă distrez. Sper să vă văd şi pe voi ^^