Întrebare recomandată | Shi_Pinguinul_1997 a întrebat:

Se apropie festivalul otaku si tocmai imi confectionez un cosplay al lui Celty Sturluson din Durarara.Ma intrebam daca vor mai veni si altii cosplay-eri din acest anime. Mai este o saptamana pana la festival (e pe 10 mai) si m-am gandit ca ar fi tare sa avem un izaya, shizuo sau alte personaje din anime pe acolo. Am putea merge ca grup! ^-^ In orice caz daca sunteti interesati trimiteti-mi mesaj pe privat! Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking poate faceti si un episod pe acolo daca va adunati toate personajele din durararatongue.
sincer, nu m-am uitat la durarara, dar e draguta costumatia personajului.ai si coasa?

| Shi_Pinguinul_1997 explică (pentru SergiuBoss11):

Da coasa o aveam demult desi, mai vreau sa lucrez la ea putin... oricum o sa-mi aduc camera de filmat la festival happy chiar ar fi tare sa mai gasim personaje din Durarara... daca nu ne vom distra oricum ^-^